Про нас

  • Ми істотно полегшуємо пошук інформації про миттєві позики та кредити, які пропонують фінансові організації у Вашому регіоні.
  • Ми хочемо допомогти Вам зекономити дорогоцінний час та кошти, зробивши інформаційне обслуговування максимально зручним.
  • Ми не вимагаємо і не збираємо особистих даних користувачів для подальшого використання.
  • Ми незалежні і не пов’язані з жодною фінансовою установою країни.

Ви потрапили на сайт Finansy.com.ua – безкоштовний і зручний онлайн-сервіс, що дає можливість зручно та швидко порівнювати миттєві кредити і позики, короткострокові кредити в національній валюті, кредити до заробітної плати, експрес-кредити та інші. Наша команда допоможе Вам знайти найбільш зручний і вигідний кредит для ваших індивідуальних потреб.

Кожен день ми допомагаємо людям вирішити фінансові проблеми без довжелезних черг в банківських установах та витрачання нервів, пов’язаних з пошуком кредиту та отримання позитивного рішення щодо його отримання.

Ми отримуємо інформацію безпосередньо від фінансових установ у Вашому регіоні, щоб мати можливість запропонувати найбільш точне порівняння умов.

Ми допоможемо Вам значно зекономити дорогоцінний час, сили та кошти. Замість того, щоб витрачати свій час на довгі пошуки найбільш вигідних пропозицій щодо онлайн-кредитів і онлайн-позик, ми пропонуємо Вам швидко і легко знайти всю необхідну інформацію на нашому веб-сайті. Ви приймете найкраще фінансове рішення завдяки нашому сервісу!

Більш простого способу отримання грошей ще не було!

Завдяки нам швидке отримання кредиту стало доступним для кожного в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі, Луцьку та інших містах України.

Ми дбаємо про наших клієнтів і хочемо, щоб отримання та виплата кредиту стали для вас комфортними і простими.

Наша команда зацікавлена у Вашому успіху і не пов’язана з жодною фінансовою організацією на теренах країни. Вся викладена інформація на нашому сайті призначена виключно для інформаційних цілей. Сайт Finansy.com.ua жодним чином не натякає на вибір конкретно взятої фінансової установи. Ми наполегливо рекомендуємо отримати додаткову професійну фінансову консультацію, перш ніж погоджуватися на ту чи іншу фінансову послугу.