Як взяти кредит у приватної особи

Якщо, перебравши безліч варіантів отримання кредиту, ви зупинили свою увагу на приватних позиках – приділіть кілька хвилин на цей матеріал: зі статті ви дізнаєтеся, як дотримуватися заходів безпеки при роботі з приватними інвесторами і де шукати реальних приватників.

Кредит у приватної особи під розписку має безліч як позитивних сторін, так і негативних.

Безперечні плюси приватного кредитування:

  • Відсутність обмежень: за віком (18+), стажем, доходом, місцем роботи і характером працевлаштування;
  • Відсутність перевірок кредитної історії і поточних зобов’язань перед банками;
  • Швидкість розгляду заявки: грошові позики від приватних осіб під розписку схвалюються після одного телефонного інтерв’ю або прочитання короткої анкети;
  • Швидкість оформлення – якщо вам терміново потрібні гроші під розписку, ви зможете оформити позику за 1-2 години;
  • Індивідуальність умов: розмір позики не прив’язаний до доходу, термін – виходячи з вашого бажання, а процентна ставка визначається компромісним рішенням.

Однак, на тлі таких істотних плюсів виділяється один жирний мінус:

  • досить складно знайти реальну позику від приватного інвестора під розписку, так як в цьому сегменті ринку господарює величезна кількість шахраїв і посередників.

Як правило, оголошення реальних людей, що дійсно дають гроші в борг під розписку, займають не більше 5% від усіх повідомлень в інтернеті.

Де взяти приватну позику під розписку?

  1. На спеціалізованих фінансових порталах є блок під назвою «кредитна дошка»: тут приватні особи публікують пропозиції «видам приватну позику під розписку», а користувачі залишають контакти в меню «візьму мікропозику від приватної особи під розписку».
  2. Кредитні біржі забезпечують взаємодію позичальників і осіб, які реєструються в розділі «Дам гроші в борг під розписку». За забезпечення контакту бірж доводиться платити відсоток за кожну угоду, навіть якщо кредитор відмовив або виявився не чистий на руку.
  3. Соціальні мережі. Існує велика кількість спільнот під назвою «Гроші в борг». Групи пропонують отримати гроші під розписку у нібито перевірених інвесторів. Ми відверто рекомендуємо уникати цей метод пошуку кредитора в зв’язку з повною відсутністю безпеки: фейкові сторінки псевдо-кредиторів зникають після отримання передоплати в 99,9% випадків.

Як не потрапити на шахраїв?

Можна багато розповідати про шахрайські схеми, але вам буде достатньо лише одного правила, на якому будуються всі технології обману:

Ніколи не вносьте передоплату!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: