Як отримати кредит з поганою кредитною історією

Обставини склалися так, що вам необхідно взяти кредит з поганою кредитною історією? В Україні це цілком можливо в разі звернення в мікрофінансові компанії, що видають кредити без відмови на невеликі суми. Наш сервіс підібрав найвигідніші пропозиції і зібрав їх до порівняльної таблиці. Тут ви можете вибрати відповідну позику навіть з негативною кредитною історією. Досить підготувати паспорт, ідентифікаційний код і банківську карту, вибрати відповідні умови і оформити заявку онлайн.

Кредитна історія – це персональні дані про споживачів, у яких чітко вказано усі можливі дані про існуючі договори позик. Зберігається ця інформація в бюро кредитних історій (БКІ) протягом 10 років.

Отримати кредит із поганою кредитною історією в банківських установах досить складно, так як вони дуже обережно і упереджено ставляться до таких клієнтів. На щастя, позичальник може звернутися за допомогою до МФО, розміщених в нашій таблиці. Жорстких вимог щодо позичальника вони не виставляють, а до кредитної історії ставляться дуже лояльно.

На нашому сайті є детальна інформація про діючі МФО, а також про можливі умови позик, серед яких ви можете вибрати найбільш вигідні для себе.

Що впливає на кредитну історію?

Існує кілька факторів, що негативно позначаються на фінансовій історії:

  • непогашені в інших банківських установах позики;
  • прострочення платежів терміном від 5 до 30 днів;
  • прострочення по виплаті аліментних коштів;
  • судові розгляди і відкриті кримінальні справи;
  • повернення позичених коштів набагато раніше встановленого терміну (в такому випадку для банківської організації співпраця з вами – невигідна).

У тому випадку, якщо ваша фінансова репутація одного разу була заплямована, а вам терміново необхідно отримати гроші в борг, схвалення заявки вам можуть гарантувати мікрофінансові організації.

Термін оформлення кредиту з поганою кредитною історією

Рішення по кредиту приймається досить швидко – як правило, протягом 5-10 хвилин вам може передзвонити менеджер і задати уточнюючі питання, а ще через 5 хвилин гроші надходять до вас на карту.

Оформити кредит на карту без відмови з поганою кредитною історією можна в режимі онлайн або безпосередньо в офісі мікрокредитної установи. Для цього потрібно зі списку запропонованих компаній вибрати ту, яка надасть вам гроші в борг на максимально прийнятний для вас термін і при підходящій відсотковій ставці.

У цих організаціях ви не зможете отримати велику позику як у банку, сума позики тут коливається в межах 1000-10000 гривень. Однак, якщо ви звертаєтеся в таку організацію не перший раз, ви можете розраховувати на більшу суму боргу.

Перевагою отримання кредиту в подібних установах є те, що заявку позичальник може оформити в будь-який зручний для нього час дня і ночі, і вона розглядається кредитором протягом 15 хвилин.

Умови отримання позики онлайн

Терміновий кредит без відмови може отримати кожен громадянин України, якому на момент подачі заявки виповнилося 18 років. Процес оформлення позики складається з декількох етапів:

  1. Складання правдивої і точної заявки на позику. У ній необхідно вказувати тільки достовірну інформацію про себе – паспортні дані, ІПН і т.д. Крім персональних даних, користувач підтверджує також власну платоспроможність.
  2. Очікування перевірки анкети. МФО розглядають заявку дуже швидко, за 15-30 хвилин. Клієнт може розраховувати на наступні умови – добовий відсоток за використання коштів – 1-3% від загальної суми. Щоб погасити заборгованість, у позичальника є 30 календарних днів.

У тому випадку, якщо заявка була схвалена, ви можете отримати кошти зручним для вас способом: на карту або готівкою у відділенні МФО.

Щоб вам не нараховувалися додаткові відсотки, заборгованість слід оплачувати в точно обумовлені терміни.

Зручний формат оформлення кредиту в режимі онлайн дозволяє брати безвідмовні позики в Києві, Дніпрі, Львові, Луцьку, Одесі, Сумах, Кривому Розі та в будь-якому іншому місті України.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: