Де знаходиться код безпеки на карті Visa

Користування кредитною карткою не викликає труднощів – ми вже звикли до пластикових банківських карток і сприймаємо їх як будь-який інший атрибут нашого щоденного побуту. Хто вперше взяв її в руки, може відчути деякі проблеми, коли потрібно буде віднайти код безпеки на карті Visa.

Крім назви банку, на ній написано номер, ім’я власника і код безпеки.

Код безпеки Visa – що це таке?

Ми маємо справу з кодом Card Verification Value (код CVV2), який застосовується на карткових рахунках платіжної системи Visa. Без нього не можна здійснити жодну покупку в інтернет магазині. Власник кредитки вказує комбінацію коду, що є підтвердженням її достовірності.

Місцем розміщення показника CVV2 є зворотна сторона карти – він розташований над магнітною смужкою. Власне код – це три останні цифри. Дана комбінація вказується виключно при дистанційній оплаті.

Клієнти банку досить часто плутають ПІН-код з CVV2. Це поширена помилка. ПІН-код – це пароль (якщо хочете – своєрідний цифровий підпис), який забезпечує доступ до рахунку за допомогою терміналів і банкоматів, тобто – в віддаленому режимі.

CVV2 – це цілком секретна інформація. При покупках або інших операціях він не буде відображатися на квитанції. Його не можна поміняти. Власник кредитки не зобов’язаний ділитися цією інформацією з будь-ким зі свого оточення. Тому вкрай важливо здійснювати покупки виключно на перевірених сайтах.

Код безпеки має будь-який картковий рахунок, але не на кожному пластиці він написаний. Наприклад, його ніколи не друкують на дебетових кредитках початкового рівня.

Спочатку банківські карти мали суворе призначення, наприклад – щоб зняти кошти. Згодом, коли почала функціонувати система Visa Electron, навіть на розрахункових картах стали друкувати код безпеки. На таких типах пластикових карт він прихований. Коли здійснення дистанційного платежу вам вкрай необхідно, то доведеться робити запит в банк. Через деякий час ви отримуєте дозвіл, і лише тоді зможете оплатити товар або послугу через Інтернет.

Для чого потрібен код безпеки?

Грошові кошти, розміщені на вашій карті, захищені паролем (ПІН-кодом). Його знає тільки власник карти. При здійсненні розрахунку за допомогою терміналу, вам нема чого турбуватися. Кредитки мають ще й підпис власника, розташований на магнітній смузі, але експерти вже неодноразово вказували на не дуже високий рівень надійності цього методу.

Коли ви здійснюєте дистанційну оплату, вам не треба буде ні ПІН-коду, ні підпису.

Від вас попросять:

  • П.І.Б.
  • термін дії картки.
  • номер (16 цифр).
  • код безпеки CVV2.

Здійснювати покупку можна тільки картою, яка має CVV2 код. Він присутній не на всіх картах Visa (на зразках Virtul його немає, власник отримує його при оформленні), а на картках Маестро повністю відсутній.

Код безпеки важливий для нас з точки зору оплати через Інтернет. У будь-яких інших ситуаціях ваші кошти захистить ПІН-код.

Особливості оплати кредитною карткою Visa

Покупки в мережі Інтернет мають свою специфіку. Довіряти варто виключно перевіреним магазинам і сервісам. Експерти радять користуватися дебетовими рахунками, оскільки на їхньому балансі є невеликі суми. Шахрайські схеми стають все більш вишуканими, хоча і прості, класичні, трапляються до цього часу. Запобіжні заходи ніколи не зайві.

Відкривши рахунок, підключіть СМС-оповіщення та пройдіть реєстрацію в інтернет-банкінгу. Це дозволить у разі втрати картки миттєво її заблокувати.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: